Zelený benzín. Trikrát lepší a zdravší.

Používajte špeciálne vysokokvalitné palivá, ktoré sú šetrné na životné prostredie, chránia vaše zdravie a stroje. Vyplňte tento formulár a my sa vám ozveme a dohodneme podrobnosti.    GDPR

O NÁS

Spoločnosť LPP gmbh, s.r.o. bola založená v roku 2019 s pôvodným zámerom vykonávať zámočnícke, zváračské a potrubárske práce. Po úspechoch, predovšetkým na Nemeckom trhu, sa firma začala špecializovať na distribúciu a predaj zeleného-eko benzínu na Slovensku.

HERCUTEC palivá sú vďaka svojmu špecifickému zloženiu takmer bez obsahu olova, benzolu, síry a iných aróm poškodzujúcich zdravie i životné prostredie. Vďaka týmto faktorom je umožnené čistejšie spaľovanie, ktoré zásadným spôsobom eliminuje tvorbu usadenín v motore, čím sa zvyšuje životnosť vašich zariadení. Používanie ekologických produktov je výhodné nielen pre zdravie človeka a životné prostredie, ale presvedčí aj prakticky a ekonomicky. Na základe certifikátu je možné špeciálne palivá HERCUTEC skladovať až 5 rokov v sudoch a 3 roky v kanistroch, a to so zárukou zachovania vysokej kvality.

HERCUTEC 2T bol špeciálne vyvinutý pre použitie v 2-taktných motoroch. Zelený benzín tohto typu je pripravený na okamžité použitie v 2-taktných motoroch, nakoľko je od výroby namiešaný s plne syntetickým a biologicky rozložiteľným motorovým olejom v pomere 1:50. S použitím tohto paliva je zaručené, že zariadenia aj po dlhšom prestoji štartujú bez akýchkoľvek problémov – tento benefit ocenia najmä ľudia, ktorí používajú svoje motorové zariadenia iba občas, no chcú aby im vydržali čo najdlhšie v dobrej kondícii. 

HERCUTEC 4T vyhovuje svojou špeciálnou formulou najvyšším nárokom a zabezpečuje spoľahlivú a ekologickú prevádzku vašich strojov. Vďaka svojmu spaľovaniu bez zápachu a dymu sa hodí veľmi dobre pre kryté motorové haly.

Bez obsahu rozpúšťadiel: bežný benzín obsahuje z viac ako 35% silné rozpúšťadlá, ktoré poškodzujú gumené tesnenia a zanechávajú zvyšky poškodzujúce životné prostredie. Naše špeciálne palivá sú bez obsahu etanolu a rozpúšťadiel.

HERCUTEC 2T – pripravený na použitie v zmesi s plne syntetickým a biologicky rozložiteľným vysoko výkonným olejom. Benzín je výrobcom namiešaný v pomere 1:50. Už nemusíte kupovať zvlášť olej a premýšľať nad tým, aký olej, akým spôsobom, akým pomerom ho pridávať do benzínu. Významným činiteľom a cenným prínosom používania benzínu HERCUTEC 2T vo Vašich zariadneniach je dekarbonizácia spaľovacieho systému. 

HERCUTEC 4T – špeciálna formula so spaľovaním bez zápachu a dymu pre spoľahlivú a ekologickú prevádzku strojových zariadení. Či v súkromí alebo v zamestnaní, 2-taktný alebo 4-taktný motor: naše vysoko kvalitné špeciálne palivá pre Vás a Vaše stroje.

HERCUTEC špeciálne palivá sa predávajú už viac ako 10 rokov v krajinách: Baltische Staaten - Estónsko, Lotišsko, Litva, ďalej BeNeLux - Belgicko, Holandsko, Luxembursko a Taliansko, Rakúsko.

Zelený benzín. Špeciálne palivo s presvedčivými výhodami. Trikrát lepší a zdravší. Šetrí životné prostredie, zdravie a zariadenia. Profesionálna kvalita za absolútne férové ceny.

 

 

Používajte zelený benzín.

Ozvite sa nám a dohodneme sa na podmienkach predaja zeleného benzínu. Už sa nebudete chcieť vrátiť ku klasickému benzínu.
O NÁSO NÁSO NÁSO NÁSO NÁSO NÁSO NÁSO NÁS

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich potrebách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami, prejdeme si Vaše požiadavky a dohodneme sa na postupe predaja zeleného benzínu.

3. Pravidelné dodávky

Keď sa rozhodnete, že zelený benzín je správne riešenie pre Vás, dohodneme sa na pravidelných alebo nepravidelných dodávkach - presne podľa Vašich potrieb!

© 2023 Všetky práva vyhradené