Zelený benzín – ohľaduplnejší k vašim strojom, šetrnejší k vášmu zdraviu i prírode

Prejdite aj vy na „zelený benzín“, ktorý prináša množstvo benefitov, okamžitých i dlhodobých. Vyplňte tento formulár, my sa Vám ozveme a dohodneme podrobnosti.    GDPR

O NÁS

Spoločnosť LPP gmbh, s.r.o. bola založená v roku 2019, a to s pôvodným zámerom vykonávať zámočnícke, zváračské a potrubárske práce. Po úspechoch, predovšetkým na Nemeckom trhu, sa firma začala špecializovať na distribúciu a predaj "zeleného benzínu" na Slovensku.

HERCUTEC palivá sú vďaka svojmu špecifickému zloženiu takmer bez obsahu olova, uhľovodíkov, benzolu, síry a iných aróm poškodzujúcich zdravie i životné prostredie. Vďaka týmto faktorom je umožnené čistejšie spaľovanie, ktoré zásadným spôsobom eliminuje tvorbu usadenín v motore, čím sa zvyšuje životnosť a bezporuchovosť vašich zariadení. Používanie "zeleného benzínu" je výhodné nielen pre zdravie človeka a životné prostredie, ale presvedčí vás aj prakticky a ekonomicky – predovšetkým z dlhodobého hľadiska. Na základe certifikátu je možné špeciálne palivá HERCUTEC skladovať až 5 rokov v sudoch a 3 roky v kanistroch (so zárukou zachovania vysokej kvality).

Zelený benzín – tiež známy ako alkylát alebo benzín pre technické vybavenie, je takmer bez znečisťujúcich látok. Nielenže ponúka zdravšiu alternatívu k bežnému benzínu, ale zároveň chráni motor a predlžuje životnosť vašich zariadení.

HERCUTEC 2T bol špeciálne vyvinutý pre použitie v 2-taktných motoroch. Zelený benzín tohto typu je pripravený na okamžité použitie v 2-taktných motoroch, nakoľko je od výroby namiešaný s plne syntetickým a biologicky rozložiteľným motorovým olejom v pomere 1:50. Automatizované miešanie paliva s olejom, priamo vo výrobnom procese, ponúka zaručené benefity s ohľadom na presnosť dávkovania a zároveň bezstarostnosť pre koncového používateľa. 

Zabudnite na problémy s prevádzkou a štartovaním vašich strojov, so zeleným benzínom je tento problém absolútne eliminovaný. 

S použitím tohto paliva je zaručené, že zariadenia aj po dlhšom prestoji štartujú bez akýchkoľvek problémov – tento benefit ocenia najmä ľudia, ktorí používajú svoje motorové zariadenia nepravidelne (bežná starostlivosť o zeleň, sezónna príprava palivového dreva a pod.), pričom však chcú, aby im vydržali čo najdlhšie v dobrej kondícii. Významným činiteľom a cenným prínosom používania zeleného benzínu je aj dekarbonizácia spaľovacieho systému. 

Životné prostredie a zdravie ľudí nám nie je ukradnuté, aj preto používame zelený benzín.

HERCUTEC 4T vyhovuje svojou špeciálnou formulou najvyšším nárokom pre všetky 4-taktné motory, pričom zabezpečuje spoľahlivú a ekologickú prevádzku rôznych strojov. Vďaka spaľovaniu takmer bez zápachu a dymu je mimoriadne vhodný pre kryté motokárové dráhy, ale aj motorové člny, záložné centrály, motorky a pod. 

Obe špeciálne palivá spĺňajú nemeckú normu pre alkylátové benzíny (DIN 51641), a taktiež im bola udelená skúšobná značka dozornej rady pre lesnú a záhradnú techniku (KWF). HERCUTEC 2T aj HERCUTEC 4T je možné skladovať dlhodobo – bez straty kvality .

HERCUTEC špeciálne palivá (zelený benzín) sa predávajú už viac ako 10 rokov v rôznych krajinách EU, ako napr. Litva, Estónsko, Lotyšsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Nemecko a Rakúsko.

Pridajte sa k spokojným používateľom zeleného benzínu.

Kontaktujte nás a dohodneme všetky podrobnosti.
O NÁSO NÁSO NÁSO NÁSO NÁSO NÁSO NÁS

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o vašich potrebách a my sa vám ozveme.

Poradíme Vám?

2. Konzultácia

Spojíme sa s vami, prejdeme si jednotlivé požiadavky a dohodneme podrobnosti.

3. Pravidelné dodávky

Keď sa rozhodnete, že „zelený benzín“ je pre vás správne riešenie, dohodneme sa na individuálnych dodávkach – podľa vašich potrieb.

© 2024 Všetky práva vyhradené